In onze gemeente wordt jaarlijks, in samenwerking met de Hervormde kerk, een Vakantie Bijbel Week (VBW) georganiseerd. Dit is een week voor kinderen van 4 tot 13 jaar. In een gezellige sfeer worden zij door Bijbelverhalen, liederen en andere middelen bekend gemaakt met de Bijbel het woord van God. Hierbij hebben we de groepen zo ingedeeld dat de kinderen van 4 tot 8 jaar een ander programma hebben dan de kinderen van 9 tot 13 jaar.). De programma’s zijn zo veel mogelijk afgestemd op de belevingswereld van de desbetreffende leeftijdscategorie. De kinderen van de onderbouw zijn in het Hervormd dienstgebouw en de kinderen van de bovenbouw zijn in Ons Centrum (achter de Gereformeerde kerk

De VBW wordt altijd gehouden in de laatste week van de grote schoolvakantie. Dit jaar is de VBW op 23, 24 en 25 augustus. Van dinsdag tot en met donderdag, ’s morgens van 9.30 uur tot 12.00 uur, waarbij op 1 van de ochtenden een spelochtend wordt georganiseerd. En voor de kinderen uit de bovenbouw is er een filmavond. Op zondag sluiten we samen af met een kinderkerkdienst. Het ene jaar in de Geformeerde kerk het andere jaar in de Hervormde kerk.
Vrijwilligers om te komen helpen zijn tijdens de VBW zijn altijd van harte welkom!

Contactpersoon voor de VBW-commissie is Helma Nijmeijer, Gaardenweg 38, 7468 EX Enter, (0547) 38 59 10 of jeugdouderling Herma Pluimers, Muldershof 50, 7468 GP Enter. Tel. (0547) 382727 of email